Redakcja


Skład redakcji:


Klaudia Sikora - klasa III c


Mam na imię Klaudia i chodzę do klasy 3 c. W naszej gazetce szkolnej opiekuję się działem "Młodzi ilustratorzy". Prezentuję w nim nie tylko swoje obrazki, ale również ilustracje książkowe i prace innych uczniów.


Monika Michałek - klasa III c


Hej ! ;)
Mam na imię Monika lecz wszyscy mówią na mnie Mała ;) Chodzę do klasy III c. W naszej gazetce redaguję dział "Polecana książka". Znajdziecie tu ciekawe książki warte uwagi wraz z krótkimi opisami.


Sandra Skóra - klasa III c


Cześć.
Mam na imię Sandra i chodzę do klasy III c. W naszej gazetce redaguję dział "Młodzi poeci". Będę umieszczała tu wiersze i wierszyki uczniów naszego gimnazjum.


Magdalena Wojciechowska - klasa III c


Hej!
Mam na imię Magda i chodzę do klasy III c. Opiekuję się działem "Młodzi pisarze", w którym znajdziecie opisy, opowiadania, sprawozdania oraz inne formy wypowiedzi literackich.


Emilia Bronk-Marwicz - klasa III c


Hejka!
Jestem Emilia, chodzę do klasy 3 c. W naszej gazetce razem z Natalią prowadzimy dział "Młodzi recenzenci" gdzie znajdziecie recenzje ciekawych książek.


Natalia Rohde - klasa III c


Hej!
Mam na imię Natalia. W naszej gazetce szkolnej razem z Emilką prowadzę dział "Młodzi Recenzenci", w którym umieszczamy recenzje książek wartych przeczytania.


Monika Szydełko - klasa II b


Hej.
Mam na imię Monika i chodzę do klasy 2B.
Tak jak Natalia zajmuję się działem "Kultura Języka". Pragnę, aby każdy czytający gazetkę, poprawnie posługiwał się językiem polskim.


Natalia Staniulis-Narloch - klasa II b


Hej ;)
Mam na imię Natalia, chodzę do klasy II b. W naszej gazetce razem z koleżanką z klasy Moniką redaguję dział "Kultura języka". Jeśli chcecie dowiedzieć się jak poprawnie mówić po polsku, koniecznie zaglądajcie na strony gazetki.



Współpraca:


Małgorzata Balsewicz


Hanna Wiśniewska



Opieka:


Alina Zielińska


Radosław P. Masłowski



Serdecznie dziękujemy za pracę w redakcji gazetki!



Natalia Czeszejko - klasa III f (2009/2010)


Natalia prowadziła dział "Wieści z biblioteki".


Wszystkie materiały zamieszczone na tej stronie są własnością autorów i poodlegają ochronie na zasadach zawartych w Ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych, z późniejszymi zmianami.
Kopiowanie, powielanie i używanie ich bez zgody autorów strony jest zabronione.


Wszelkie prawa zastrzeżone.
© Gimnazjum nr 4 w Gdyni '2009-2010


Część materiałów w postaci skanów okładek książek, rysunków i animacji pochodzi z internetu.